| bogdan_3144 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu o fata?big grin

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu bun simt, manierat, usor indiferent si cu respect.

| valy a răspuns:

Ca si cum ai avea un diamant si trebuie sa il pretuiesti, sa nu se zgarie, sa nu pateasca nimic rau, sa fie mereu stralucitor...vezi tu.

| lencikk a răspuns:

Idem softcristi...sa fii u insutzibig grin

| roxana_9288 a răspuns:

Fi tu insuti. incearca sa fi sincer, respectos si sa nu exagerezi in nimic. nu o lua cu dume si exagerari, o fata finuta va aprecia mai mult sinceritatea si bunul tau simt!

| onofrei89 a răspuns:

Natural, bine cateva inflorituri pe la inceput nu stricabig grin.bafta

| 20girl a răspuns:

Fii tu insatiwinking si vei vedea ca totul decurge de la sine daca intr-adevar iti doresti o relatie de durata cu fata respectiva. Astfel vei vedea daca fata respectiva te va placea pentru ceea ce esti tu de fapt.
Bafta

| karuan a răspuns:

Politicos, cu putina indiferenta ca sa o ai la picioare si sa-i faci cadouri adica sa te porti romantic.

| Privat_3121 a răspuns:

Poi pe intalesul tau, gandeste-te cum ai vrea sa se comporte persoana draga cu tine...

| Georiflame a răspuns:

In primul rand sa o respecti ( mai ales de fata cu prietenii tai si ai ei ), sa ii vorbesti frumos dar sa nu fii prea lingushitor si frumos ar fi sa ai si un aer protector, sa se simta mereu in siguranta cu tine.
Daca o faci mereu sa zambeasca, e gata cucerita.winking

bafta >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Civilizat, nu cu violență.
Pa, pa.

| gabriella_5912 a răspuns:

Cu o fata trebuie sa te comporti fin si sa fii buna cu ia... Dar trebuie sa fi simpatic si sa ai inteligenta

| valuj a răspuns:

"Fii tu insuti". dar daca tremuri si te inrosesti si te balbai si. alte chestii. asa ca mine. mai bine incerci sa gasesti altceva mai bun!