| Denis_5853 a întrebat:

cum ar trebui sa ma comport cu o fata ca sa inceapa sa ma placa? multumesc :X fundita la cel mai bun raspuns :X:X:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i latura ta draguta, fara sa fi fals. Ideea e ca mai intai sa isi dea seama ca tu o placi, ca mai apoi sa inceapa sa se gandeasca la tine intr-un alt mod. Fi galant, poarta-te frumos si politicos. Aseaza-te aproape de ea cand ai ocazia si zambeste-i cand ii vorbesti. Dar fi sincer. Ne-am saturat de maestri in arta mintitului frumos. Vorbeste-i despre pasiunile tale, parerea ta despre anumite lucruri, ascultand-o si respectand-o pe a ei. Arata-i ca isi poate pune increderea in tine(de tipul: "Hai, mie imi poti spune"), ca are in tine un sprijin si ca tu la randul tau ai incredere in ea.
Pentru a-i fi iubit, trebuie mai intai de toate sa ii fi prieten adevarat.

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sa i-o dai anal.

| neutrino a răspuns:

De ce te-ar placea o fata care nu te place?

| stefanuc a răspuns (pentru neutrino):

Poftim? Ceea ce ai spus tu este în contradicție! Să te placă o fată care nu te place!

| Niiiicu a răspuns:

Sa vad daca am inteles eu bine, tu vrei sa te placa o fata si pentruasta vrei sa te comporti ca si o fata?thinking(sper ca nu)dar pentru a te placea o fata nu trebuie decat sa fi tu insuti, nu incerca sa te schimbi doar asa pentru a te placea cineva, o fata trebuie sa te placa pentru ce esti nu pentru ca arati tu ca x sau vorbesti ca y, trebuie sa cauti in sufletul tau si sa scoti la suprafata ce ai mai bunwinkingbafta

| ovidiu8msn a răspuns:

Am observat ca fetele prefera baietii glumeti. Exact opusul meu. laughing

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...poti fi amuzant(sa spui glume sau sa faci glume la anumite lucruri dar fara sa intreci masura), poti sa fii romantic(intr-un mod), poti sa-i arati prin gesturi(gen sa o privesti atfel, sa o imbratisezi etc. dar sa vada si ea acest lucru). desi eu sunt de parere ca daca o persoana te place, ar trebui sa te placa pentru cine esti tu cu adevarat. daca nu, asta este. inseamna ca nu este persoana potrivita. ca va mai schimbati pe parcurs unul pentru altul este altceva dar pentru inceput ar trebui sa te placa/iubeasca pentru cine esti tu. nu trebuie sa te dai drept altcineva.

| XNX a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti, ea te place fiindca te porti normal, daca te schimbi o sa creada ca esti ciudat si nu o sa te mai placa.

| Lung_Ionut_1993 a răspuns:

Ce comporti frumos. Cum sa te comporti cu ea heilaughing.
Sau mergi cu ea ii cumperi tot ce vrea ea, asta daca ai bani si te place fata instantlaughing.