| alexlee a întrebat:

Cum ar trebui sa reactioneze iubita mea cand s-ar da cineva la ea
sau ar fi vrut sa se bage in seamna cu ea? ( ma enerveaza fatele de genul asta. )

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Voi, UNII baieti, aveti tendinta sa va va suparati cand se intampla chestia asta, desi in cele mai multe cazuri nu aveti de ce. daca vezi ca iubita ta nu se lasa impresionata si categoric pare neinteresata de tipul care o abordeaza, e excelent. daca iubita ta rade la glumele celui care o abordeaza, sau ii raspunde cu aceeasi moneda si e prea draguta atunci ai putea sa o iei deoparte la o discutie. PS. daca iubita ta are o atitudine corecta si nu ii raspunde cu un flirt respectivului, atunci bucura'te ca ai o iubita fidela si draguta

8 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Pai. 1. Sa nu-l bage in seama si sa treaca pe langa ea
2. Sa-i zica s-o lase in pace. poate sa spuna ca are prieten
Na. Si eu am patit-o a alergat unul dupa mine si cica fata ce draguta esti vrei sa fi prietena mea? Da-mi si mie nr tau de telefon hai te rog, te rog. Si i-am zis Nu si in acelasi timp eu vorbeam cu prietenul meu la telefon. I-am zis nu am mers in continuare si nu l-am bagat in seama.

Nu poate sa se ia cu el in gura ca poate s-o bata sau sa-i faca altceva. deci cel mai simplu ar fi sa-l lase sa vorbeasca si sa nu-l bage in seama. Bine daca-i lipeste o palma peste fund sa raspunda tot c-o palma.

| Luori a răspuns:

Prietena ta ar putea refuza frumos; asta, bineinteles, si daca vreawinking

Poate ca tu nu ii oferi atentia de care ea are nevoie, de aceea gaseste asta in ceilalti baieti.

| Corinne a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa nu bage in seama acele avansuri daca stie si e constienta ca iubitul ei o iubeste sau daca e gelos si tine cu adevarat la relatia ce o are.
E normal sa vorbesti si cu alte persoane dar e bine de stiut pana unde sa te "intinzi"

pa pa

| alone a răspuns:

Pai daca tine la tine o sa respinga posibilele oferte asta daca nu genu d fata care s baga an sama cu toti si ai place sa umble baieti-n limba dupa ea...

| vyolycy a răspuns:

Pai daca te-ar iubii sau macar ar tine la tine. s-ar gandii la tine si i-ar reteza din prima intentiia acelui baiat...eu cel putin asa fac de fiecare data sau uneori ii spun iibitului meu. sper sa-ti fie de folos rasp meu

| uningermik a răspuns:

Pai depinde daca tine la uh nu ar trebui sa il bage in seama... Daca nu parerea mea este ca nu ar fi facut nimic si sar baga si ea in seama cu el...

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Depinde...
Daca te iubeste va fi indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi mei nu stiu daca o sa pot veni la voi pentru ca am 6 ani