| Sexualising a întrebat:

Cum ar trebui sa reactioneze o fata cand primeste o floare de la iubitul ei?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa se ude la chiloti

| Sociopat a răspuns:

Sa se puna in genunchi si sa deschida gura.

| RAY a răspuns:

Asta nici dumnezeu nu stie, iubitul ei? catelusul ei, pai floarea e ieftina mai bine adu ceva si tu de valoare un lant de aur ceva ca sasi ofera sex sau mai bine du-te la curve ca acolo ajungi, fetele numai dau 2 lei pe flori in ziua de azi nu fi bolovan si asa zisa iubita te inseala cand poate pe unde poate, tu acuma visezi ca o sa muriti impreuna a?

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i daruiasca un pupic baiatului si sa-i multumeasca!

| ImiUrascViata a răspuns (pentru Violleta2022):

Mda. Daia marea majoritatea ma priveau, ca un ****, cand le duceam floarea. tongue Cel mai bine ii duce de ziua ei, ca ele interpreteaza ca le cumperi

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l rasplateasca cel putin cu un pupic sau daca poate atunci cu o sarutare. happy

| h3r a răspuns:

Ca atare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh my god! Pentru mine? Sfanta Parascheva, Sfanta liturghie, Sfinte Sisoe, chiar e pentru mine? Oh my god! Stai sa o sun pe mama! O, doamne! O, doamne!

| MiruD a răspuns:

Fiecare fata reacționează diferit.
Una plânge, una arunca floarea, una te ia în brațe...și tot asa. Depinde cu ce ocazie îi dai floarea și în ce relații ești cu ea.
Din partea unei femei, trebuie sa te aștepți la orice reacție. laughing)))

| Drimmero a răspuns (pentru MiruD):

La cat de misterioase sunt femeile, de la multumiri si trambite pana la palme ne-am putea astepta. Noi iubim femeile indiferent de misterul lor!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Drimmero):

Ehe frate vrei sa spui ca daca tu ii dai o floare la o fata si ea iti da o palma merita iertata? eu o trimit instant inapoi de unde a venit de imi da palma

| Drimmero a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

rolling on the floor))))))

| UzOm a răspuns:

Direct pat!

| fghjklkj a răspuns:

Depinde de situatia, momentul si relatia in care se afla cei doi. In mod normal, sa zambeasca, sa-l ia in brate, sa-l sarute. Stii tu, chestii d-astea.