| gux2 a întrebat:

Cum ar trebui sa te simti cand saruti un tip de care esti indragostita? Eu una nu simt nimic... oare nu-l plac?

Răspuns Câştigător
| anaservic a răspuns:

Te simti protejata, speciala, coplesita de emotii si sentimente si iti doresti sa nu se mai termine. daca nu simti nimic, e clar ca nu e cel potrivit pentru tine.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e nu iti place, oricum simti acolo o limba si saliva.

| Intelligence a răspuns:

Nu exista un fel de sentiment.adica fluturasii si aia nu ti se intampla mereu dar asta nu inseamna ca nu esti indragostita.
De exemplu : mie imi placea la super maxim de un baiathee hee.am ajuns sa ma sarut cu el.[primul meu sarut]. insa nu simteam decat niste atingeri cu limba si buzele, dar eram super indragostita de el si ink sunt.[suntem un cuplu].Eu cred ca nu e ceva batut in cuie! Adica.se poate sa-l placi chiar daca nu simti nu stiu ce cand il saruti.Depinde si de ce iti pui uh in cap.adica.daca uh crezi ca ar "trebuii sa simtii nu stiu ce" si nu o faci.nu inseamna ca nu il placi`hee hee.
Relatia ta cu acel tip.ar trebuii sa fie una evoluata. oricum la un moment dat sarutul intre 2 devian ceva firesc, dragastos si atat`!
Funda?big grin

| TeIubesccc a răspuns:

Nu simti nimic pentru el. Da` nu e o solutie sa-i dai papucii. Poate ca in timp vei simti acei fiori. Inca nu esti atat de indragostita ca sa simti momentu`.

| lavyBandB a răspuns:

Pai ar trebui sa ai fluturi in stomac sa fi fericita sai afiorihappy

| Crazyfish a răspuns:

Esti indragostita in imaginatia ta!
Gaseste-ti altul!

| ruginiz a răspuns:

Iti impui numai ca esti indragostita

| PinguinuL a răspuns:

Ar trebui sa te intrebi,"oare imi plac baietii?"