| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Fizic,cum ar arata baiatul ideal pentru tine?

18 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înalt,brunet,cu ochii albaştrii.

| positivity a răspuns:

Nu am mari așteptări de la „băiatul idel". Și în plus, persoana perfectă nu există, deci eu nu sunt în stare să critic.
Bun, acum să dăm drumul imaginației, și să vedem ce băiat ar fi ideal pentru mine.
În primul rând, să fie înalt. Am o atracție deosebită către băieții înalți, peste 1, 80 m. Probabil mă atrag aceste persoane înalte, doar pentru că eu sunt puțin cam scundă.
În al doilea rând, să aibă un corp cât de cât ok. Să arate bine, oarecum.
Culoarea părului și cea a ochilor, nu prea mă interesează atât de mult. Însă, mi-ar plăcea să aibă ochii verzi, și să fie brunet.

| Deleb a răspuns:

Inalt, drept, slab. (Brunet, roscat, blond).

| ascovit a răspuns:

Brunet, ochi verzi, ten deschis, undeva pe la 1.80.
Dar... fiecaruia cum i-o fi norocu', nu prea cred in formarea unui sablon pentru barbatul perfect, cand iti place de cineva iti place si gata happy

| W3R4 a răspuns:

Brunet! Neapărat!
(nu-mi plac blonzii, câh!)
Ochii verzi sau albaştrii, destul de înalt, dar nu mai pitic ca mine! (eu am 1, 79...al dracu',un cm în plus dacă mă făcea mama, murea._.)
Nici urs de pluş, da' nici stick-man.
Să nu fie nici cu multe pătrăţele, dar nici cu un butoi în loc de burtă.
...da, sunt greu de mulţumit. laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru W3R4):

Ai vrea sa ii placa si pisicile, a?smug

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

O,vai,cum am putut omite! laughing
Vezi, cine mă cunoaşte, ştie! x3

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

A,nu,pateul nu. laughing
In schimb, ciocolata. :3

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

...prea multe reclame la FICAT FICAT!, nu crezi? laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Păăăi...
Culoarea ochilor nu contează chiar deloc. Deci să aibă un aspect fizic cât de cât plăcut şi să fie înalt, nu foarte înalt, 1.90 mi se pare cam mult. Deci să aibă peste 1.70.
Culoarea părului - nu mă interesează.
Să nu fie foarte slab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu conteaza ce e afara, conteaza ce e inauntruwinking. Poate sa fie brunet cu ochii caprui, blond cu ochii albastri sau roscat cu ochii verzi, nu conteaza.

As vrea sa fie jucaus, sa nu se comporte ca adultii (:-&). Sa se tavaleasca prin iarba cu mine, chiar daca isi murdareste hainele de firma, cand ne certam sa nu-mi aduca un buchet cu trandafiri, ci o floare de pe strada, sa-i placa sa stea cu mine in ploaie, sa ma iubeasca asa cum sunt.

*momentul visator s-a terminat*

| fadnox a răspuns:

Invizibil

| val31989 a răspuns:

Inalt (nu mult), sa nu fie prea slab, cu par inchis la culoare si putin mai maricel, culoarea ochilor nu conteaza.dar as prefera verzi. tongue

| Andrei123Andrei a răspuns:

"Exista ceva si mai trist decat ratarea idealurilor: este realizarea lor." Cesare Pavese

Adevarat.