| Blondda a întrebat:

Cum arata idealul vostru de fata/baiat? Fizic si caracter.

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Gras, manelist, cu ceafa lata, lant si slapi. FUNDYXXX?

| SociallyDepressed a răspuns:

Blond,ochii albastrii/brunet, ochii caprui/negri.Mai inalt ca mine.
Intelegator,amuzant,atent,sa nu grabeasca lucrurile, sa fie ascultator, sa nu ma oblige sa fac ceva.
Nu prea cuminte dar nici prea rau.
Sa se dea cu skate-ul sau cu bmx-ul.

| emima a răspuns:

Sa avem cat mai multe lucruri in comun sa fie sensibil dar in acelasi timp comunicativ destep iar fizic sa fie cat de cat dragut nu am preferinte cum sa aiba ochii sau sa fie brunet roscat etc

| TwixulDrept a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustata...

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Barbatul ideal:

Roamantic, ochi caprui-negrii, brunet-saten sa fie inalt [maxim 1.95]... si cam atat, nu am prea multe preferinte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul ideal pentru mine trebuie sa aiba ochii verzi, sa fie mai inalt ca mine, sa fie blond (optional) happy
Sa fie inteligent, amuzant, cu capul pe umeri, un bun sfatuitor si ascultator, sa stie sa ma respecte.
Sa avem aceleasi hobby-uri, sa se dea cu rolele sau cu sk8-ulbatting eyelashes si cam atat. big grin