| Dizzydizz a întrebat:

Care este idealul vostru in viata?

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O viata destul de linistita incat sa imi pot permite sa o fac mai picanta cand simt nevoia. Imi doresc sa cunosc o fata si sa am cu ea o relatie frumoasa de durata. Si cat mai multi prieteni buni cu care sa ma distrez si care sa ma ajute si pe care sa ii ajut. Un salariu un pic mai mult decat sa pot trai, dar cu stres mai putin.

| Elena1234456 a răspuns:

Era si o gluma: idealul meu in viata e femeia cu mustata laughing.

| Klara a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustata!

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Sincer in viata am facut ce am vrut tinand cont de persoanele in care am incredere astea fiind foarte putine (nu prea am incredere in tot felul de persoane). Asta imi doresc sa fac tot ce mi-am propus indiferent cat de imposibil mi-ar fi si sa-mi nu neaparat cum am planuit, dar sa fiu acolo undee am vrut sa ajung.