| ambicio a întrebat:

Care este idealul vostru în viață?

29 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Să îmi mențin viața perfectă ca și până acum.

| RAY a răspuns:

Sa cunosc cat mai multe

| Drimmero a răspuns:

Sa fiu fericit, sanatos si sa ma bucur de ceea ce am.

| T0T a răspuns:

Femeia cu mustață.

| ambicio explică (pentru T0T):

Serios?!?

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Da, de ce, te încadrezi?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Ah mda, stai, nu te mai recunoșteam. Tu ești fata roz, nu ai cum să te încadrezi.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ce rau te faci, diavole, care e motivul?

| ambicio explică (pentru T0T):

Ești rău, doar pentru că am o atitudine diferită față de a ta nu trebuie să mă "ataci" mereu.

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Nu te-am atacat spunând că ești roz. Așa ești tu, mai cu capu-n... depărtări, acolo unde zboară unicorni și alte din astea. Nu sunt rău cu tine.

| ambicio explică (pentru T0T):

Eu încerc să văd partea plină a paharului, în timp ce tu, negativist de fel, vezi partea goală.
Gândește-te că atitudinea e totul, noi atribuim cuvintelor și gândurilor emoții.
Și sincer nu sunt fană roz, prefer negrul.

| T0T a răspuns (pentru ambicio):

Eu văd paharul per ansamblu, tu îl vezi plin și când el nu e. Degeaba preferi negrul, atitudinea ta preferă rozul.

| Drimmero a răspuns (pentru ambicio):

Esti cine cred eu ca esti? Prea evident tastezi

| ambicio explică (pentru Drimmero):

Cine crezi tu că sunt?

| Drimmero a răspuns (pentru ambicio):

Cu riscul de a gresi si de a te confunda, imi asum greseala de a zice ca esti o luna a anului, daca stii unde bat.

| ambicio explică (pentru Drimmero):

Nu, nu știu unde bați. Dar nu îmi ascund identitatea, îmi poți lăsa mesaj în privat.

| LoveSleep a răspuns:

"Gigi Becali", răspuns de bac 2015.

| Doub a răspuns:

Deocamdata "party now, study later"

| gemeni6226 a răspuns:

Sa traiesc in armonie cu cei din jurul meu, sa fiu sanatoasa pana adinci batrineti, sa-mi vad copiii la casa lor, sa am nepoti sanatosi si sa-mi dea Dumnezeu painea cea de toate zilele.

| Clorox a răspuns:

Sa am un scop si sa nu traiesc degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un ideal.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Sa imi gasesc fericirea in fericirea altora. Inca nu sunt sigura daca vreau sa merg pe training, speaking, couching, medicina, robotica sau sa lucrez in mediul virtual, dar de asta sunt sigura.

| ambicio explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Super, suntem pe aceeași lungime de undă.

Răspuns utilizator avertizat
| JustStitch a răspuns:

Idealul meu in viata este sa imi gasesc pe cinava care sa ma placa pentru ceea ce sunt, o fata draguta, sincera, respectuasa, cu capul pe umeri, am nevoie de cineva ca si mine, dar nu o gasesc...

| MelissaAdela a răspuns:

Sa urmez o facultate, apoi o cariera si nu in cele din urma sa-mi intemeiez o familie☺Al tau care e?

| ambicio explică (pentru MelissaAdela):

Idealul meu e să devin un coach renumit, să pot ajuta câți mai mulți oameni să cunoască fericirea, să se cunoască pe sine, să pot oferi tuturor din iubirea mea.

| MelissaAdela a răspuns (pentru ambicio):

Dragut.