| Victoria a întrebat:

Care este idealul vostru de iubire?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Ideal este sa iubesti si sa fi iubit.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu nu am un ideal, traiesc iubirea care imi e scrisa, si nu ma gandesc la asta, pentru ca nu stiu daca exista iubiri ideale din toate punctele de vedere...

| Sara a răspuns:

Hmm. eu stiu? nu romeo si julieta ca are final tragic happy nu stiu ce sa zic? nu am un ideal, iubesc in felul meu. si mi am format singura povestea de dragoste :X

| Crs a răspuns:

Un ideal de iubire. cred ca ar fi un baiat tandru, iubitor, atent cu mine si la tot ceea ce vorbesc, sa stie sa ma alinte, sa ma inteleaga, sa nu ma certe atunci cand gresesc blushing, sa fie alaturi de mine indiferent de orice, frumos, sa imi fie fidel, sa imi spuna mereu ca ma iubeste, dar sa imi si demonstreze, sa ma surpinda tot timpul prin imaginatia lui, sa aiba simtul umorului si sa stie sa evite rutina de zi cu zi, sa radem impreuna, sa plangem impreuna, sa facem totul impreuna, sa stie ceea ce imi place si ceea ce nu imi place, sa fie inteligent, sa aiba acel ceva ce nimeni nu poate sa mi-l dea love struck, sa simt fluturi in stomac de fiecare data cand il vad si sa ma faca sa ma indragostesc de el in fiecare zi mai mult, sa ma rasfete cu imbratisati tandre si saruturi dulci love struck Dar un asemenea baiat il gasesti doar in basme!hee hee blushing :X

| Ruxyana a răspuns:

Romeo si julieta

| arysa a răspuns:

Fat Frumos si Ileana Cosanzeana laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Noah & Allie

love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si Dumnezeu