| LolyKissYou a întrebat:

Cum arata "jumatatea "visurilor voastre?

Răspuns Câştigător
| buttercoree a răspuns:

Sa ma regasesc pe mine in ea.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar vant si ploaie la bine si la rau, nu voi avea pe nimeni.

| FORMULADTI a răspuns:

Nu-mi pasa asta, sa ma iubeasca si sa pretuiasca ce are, alt ceva nu mai ntereseaza! happy cam asa!

| Maryaaaaaaa a răspuns (pentru Rebecca009):

Barbat BOGAT bineinteles!

Doar nu putea fi unul faiantar sau semintar!

! Putea fi altcineva? rolling on the floor)) NU cred!

| Demonull a răspuns:

Extrem de sexi.

| blueheart a răspuns:

Normal

Răspuns utilizator avertizat
| PerfectInsanity a răspuns:

Inalt saten cu ochi albastri, gropite, nici atlet dar nici slabanog, sa se imbrace in asa fel incat sa ii iasa ochii in evidenta sa fie dulce si romantic, sa ii placa sa se joace cu mine (imi plac jocurile de-a soarecele si pisica intr-o relatie) dar sa stie limitele. Sa imi arate ca ma iubeste sa imi spuna asta des, sa faca glume mereu, sa ma murdareasca cu frisca atunci cand mancam. Cand plang sau sunt suparata sa nu ma bombardeze cu intrebari ci sa se joace in parul meu si sa ma lase sa adorm cu capul pe pieptul lui. Sa imi imprumute hanoracul lui cand e frig. Sa rada de mine si sa ma pupe in frunte cand fac cate o gafa sau cand ma enervez, sa fie dispus sa faca cele mai nebune chestii cu mine, de la tavalit in iarba la parasutism, sa ma protejeze, sa ma alinte, sa fie sincer si fidel.
Am o preferinta pentru artisti deci sa fie ori pianist ori sa deseneze ori sa fie actor sau poet happy
Lista poate continua. Sincer, ce ti-am zis aici este o combinatie intre 3 baieti cu care am fost... happy
FUNDA? puppy dog eyes

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru PerfectInsanity):

Nici nu ai pretenții..chiar deloc.
Nu mai ai nimic de adăugat?!