| Yvonnnee a întrebat:

Cum arata si se comporta fata visurilor voastre?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inalta ca mine cu parul blond si lung, cu forme. O fire normala cum sant eu mai o gluma sau o joaca inainte de somn. Acel vis va deveni real dupa cativa ani cand vor fi disponibile la comanda

| RAY a răspuns:

Iti sapa groapa in asteptarea mea, arata ca mumia faraonului tukamonnul

| Drimmero a răspuns:

Nu am vreun ideal al femeii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Îndrăzneață, hotărâtă, sigură pe ea love struck.

| Plato a răspuns:

Feminină, cu tot ce inseamna asta, educată, cu principii si perspectiva. Sa nu fie frivolă, aroganta, flegmatica.
Arata ca Emilia Clarke. happy

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Să nu fie flegmatică? E un defect și nu știu eu? laughing

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu-mi place mie, nu stiu daca e defect.

| raMLesS a răspuns (pentru Plato):

Emilia Clarke? Pai aia e frumoasa.
Daca nu e feminina ce? Daca nu isi epileaza mustata ce? Sufletul contează... Tu ai spus-o, ori e alba ori e neagra?
Vezi ca am dreptate? Aspectul conteaza. Atat timp cat o ai crush pe Emilia Clarke degeaba spui ca nu.

| Plato a răspuns (pentru raMLesS):

Cred ca nenumarate randuri m-am facut clar in privinta asta: sufletul pereche e idealul tau feminin, din toate punctele de vedere.
Frumusetea Emiliei Clarke nu ar fi suficient pentru mine in vederea unei relatii, intelegi? Daca nu indeplineste cerintele de suflet si caracter, e degeaba. Alea sunt mai importante.

Si toate astea nu inseamna ca nu pot considera unele persoane frumoase. Repet, din punctul meu de vedere, nu ca ar fi mai frumoasa ca altcineva in general. E mai frumoasa pentru mine.

Daca-mi zici ca-i urata, eu nu te contrazic, desi o vad "beyond godlike". laughing Poate pentru tine chiar e urata, nu e imposibil deloc.

| raMLesS a răspuns (pentru Plato):

Pai nu am spus niciodata ca trebuie sa fii cu cineva doar pentru aspect.
Are si ea mici defecte fizice la fel ca oricare om, dar nu pot fi considerate defecte.
Si Emilia Clarke e frumoasa.

| Endoryus a răspuns:

Vrei sa vezi daca te regasesti in vreo descriere de aici? Nu am inteles niciodata rostul intrebarilor ca asta.

| ChEnZ26 a răspuns:

Fund mare natural si lucrat, si frumoasa; nu conteaza daca are sanii mici

| George73829 a răspuns:

Pentru mine fata visurilor mele nu trebuie sa arate foarte frumos, dar sa nu fie nici masa de calcat, daca știi ce zic. Sa nu fie mai înaltă decât mine. Sa se îmbrace cat de cat frumos.

Sa fie glumeață, puțin perversa... Sa își facă timp pentru mine indiferent de ce face. Sa fie acolo când am nevoie de ea și sa ma susțină în tot ceea ce fac. Sa știe sa faca mâncare, si alte treburi casnice. Sa fie iubitoare, înțelegătoare si sa arate ca ii pasa de mine.