| Junioara17 a întrebat:

Cum arată o femeie ideală pentru sex, fizic vorbind?

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sa fie dezinhibata, parerea mea. Sexul intr-o singura pozitie nu are mai mult farmec ca o l@ba bine facuta laughing. Restul lucrurilor fizice nu se pot descrie intr-un tipar fix deoarece barbatii nu pun accentul pe un lucru anume, noi luam totul in mare. Doar cei cu anumite fetisuri ff fixe pun accentul pe sani sau fund care sa arate ca in visele lor. Cunosc un tip care nu vrea o anumita chestie de la o femeie ca si forme, dar nu se atinge de una cu varice nici sa fie top model in rest.Totul tine de gusturi personale si nu poti combina tiparul meu cu tiparul altui barbat. Mie de ex nu imi plac grasele, obeze. Altii in schimb se feresc de femeile slabe fiindca,, nu au pe ce pune mana,,.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa aiba gaura intre picioare si sa nu fie grasa ca barbatii nu tin cont de frumusete sau riduri

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bruneta
pielea alba
chip inocent
si formele nu ma mai apuc sa le descriu ca deja fierbe apa laughing))

| AFR81 a răspuns:

Cauta Capri Cavalli sau Samantha Saint pe google. O sa gasesti raspunsul la intrebarea ta.

| Drolja a răspuns:

Uită-te bine la mine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu vaginul perfect dezvoltat ca dimensiune, fizic, cu muschii deja suficient de relaxati care sa permita o penetrare relativ usoara a unui penis indiferent de grosimea acestuia.Restul formelor pur si simplu sunt nesemnificative.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Deci orice femelă relaxată e bună pentru tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ma intreb cate din "pretentiile" juniorului indeplinesti?

| Rainmaker a răspuns (pentru corbulalbrosu):

In primul rand mniata!
Secondo, nu as vrea sa te supar dar fata era curioasa sa stie cam cum ar trebui sa arate o fata care sa starneasca "pofte" barbatilor si specifica :din punct de vedere fizic.Nu dorea descrierea unei partide ideale de sex.cel putin asa am inteles eu.Probleme?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Rainmaker):

Confunzi notiunile. Am descris eu o PARTIDA IDEALA DE SEX? Intrebarea era "ideala pentru sex " si am descris exact ceea ce este necesar pentru a se realiza o partida de sex reusita.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mie imi plac femeile care au pasarica cu freza frumos aranjata. :-P

| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Una relaxata dar si "calareata turbata" in acelasi timp.

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Încep să cred că nu mai e vorba de femei

| justadream94 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Scuze dar ''calareata turbata''- este foarte amuzant rolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns (pentru justadream94):

Mai ales daca poti sa o imaginezi ca in timp ce te "calareste" iti aplica si palme peste fese. :-P Imaginatia privind si existenta unui bici in mana ar fi deja inteleasa/asociata ca o pervrersitate.

| Dariusuu a răspuns:

Să fie sănătoasă

| peperonies a răspuns:

Daca ai vazut penultimul episod din game of thrones, tipa aia din inchisoare. aia e.

| Rainmaker a răspuns:

Buna Junioara!
O femeie ideala pentru sex, ar trebui sa aiba mai multe.dar in primul rand trebuie sa aiba acel vino-incoace care zburleste parul si trezeste instinctele ancestrale oricarui barbat.Sa incepem cu detalii:
- o infatisare placuta
- sa fie curata si sa miroasa frumos(nu strident)
-sa aiba un piept bine reliefat (nu neaparat mare)
-sa aiba un mijloc subtire
- sa aiba un posterior ferm si putin bombat
-picioarele sa-i fie drepte si cat mai lungi daca se poate
- sa fie cat mai sumar imbracata
-sa fie putin mai"invelita" ( la barbati nu prea le plac femeile slabe)
-sa fie finuta
-sa aiba o piele neteda si cat mai intinsa
-sa nu aiba par decat in cap.
-sa fie oarecum eleganta.
Cam multe pretentii, nu-i asa?
desigur, nu-i obligatoriu ca aceeasi femeie sa le aiba pe toate.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Rainmaker):

Cati ani ai puisor? Ai idee cam ce reclama un sex bun calitativ? Nici macar 1 din cele 12 "pretentii" insirate de tine nu au nicio valoare reala sau practica.

| Junioara17 explică:

Da, mă refeream la aspectul fizic, la cât de important este că ai posteriorul mare/mic/bombat sau nu, sânii mari, mijlocul, picioarele etc. Dacă o femeie mai plinuță este mai apreciată decât una mai slabă și dacă bărbatului nu-i place ce vede când asta se dezbracă sau nu mai contează că are 5 kg în plus și se apucă de treabă laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Junioara17):

Vezi ce a scris si Sofer care nu mai este un adolescent "nestiutor" care ejaculeaza chiar si le vederea unor chilotei intinsi la uscat laughing Barbatii nu pun prea mare pret pe forme, pe aspectul exterior. Pentru ca o femeie sa fie buna pentru sex conteaza ceea ce stie sa faca in pat. Degeaba este minunata, frumoasa, ideala, fotoomodel daca sta ca proasta-n p***. Decat una "ideala" ca forme dar fara nici un har mai bine ti-o iei la palme rolling on the floor.

| Comentatorul a răspuns:

Cu puls