| anonim_4396 a întrebat:

Pentru voi, cum ar arăta iubita ideală? La fizic mă refer. Am nevoie de cât mai multe răspunsuri.

23 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca secretara lui Vasile din Las Fierbinti.

| Drimmero a răspuns:

Tate mari, fund bombat, buze mari, mai creola, parul neaparat lung, mica spre medie la inaltime.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In asa fel incat sa zic ca exact asa imi place sa arate si sa nu pot sa descriu acum big grin

| Catrice a răspuns:

Buze de rață
Gene false cat mai voluminoase
Peruca de preferat roz bonbon
Picioare de minim 1, 50cm
Tocuri de minim 20cm
Unghii minim size 6 și cu diamante

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

BTW, ce este cu numerele astea? Ce definesc, mai exact? Am mai auzit variațiuni, dar nu le-am înțeles sensul.

| OFQuestions a răspuns (pentru anonim_4396):

100 tate
50 talie
110 cur

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu știi de clasicul 90/60/90... n-avem ce discutahee hee

| siriusblack98 a răspuns:

- scundă, 1, 50
- țâțe și fund medii dar fundul bombat iar sânii să fie rotunzi nu gen pară sau palier
- părul ondulat
- creolă
- ruj roșu pe buze
- niște blugi mulați
- pantofi cu toc 8cm negri

| NotNamed a răspuns:

Nici slaba, nici grasa. Sanii si fundul sa fie medii gen nici mari nici mici. Ca înălțime undeva intre 1.60 - 1.65 ar fi perfect. Si parul cel puțin până umeri daca se poate. Nu ma atrag cele cu frizuri baietesti.

| NotNamed a răspuns:

Dar mai am o fantezie gen la modul serios. As vrea sa experimentez si anume:
• Medie la corp gen nici grasa nici slaba
• Sani si fund medii
• 1.60-1.65 ideal
• Parul de preferat plat cel puțin pana la umeri
• Culoarea pielii neagra sau maro inchis.
Sunt curios cum e viata cu o marocanca. Chiar as vrea o asa viața. Cred ca ar fi destul de fain si caterinca.

| alexalx1234 a răspuns:

Păr lung, să nu fie grasă și în rest nu contează. Vreau doar să mă iubească.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochi albastrii
Parul lung, drept, saten deschis
Nici prea grasa nici prea slaba. Gen sa arate bine si sa aiba forme
Unghiile preferabil scurte si sa aiba toate aceeasi culoare
Sani medii
Talie subtire

| Ofiintă a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu îti plac gheruțele? laughing

| OFQuestions a răspuns (pentru Ofiintă):

Imi plac si gherutele dar si mai mult imi plac unghiile scurte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scundă, ca mine. Greutate sănătoasă, de preferat sportiva. Machiaj preferabil deloc, dar oricum cat mai
puțin. Părul si ochii conteaza mult la mine. Imi place mult părul roșcat! Dar nu tin neaparat, ideea e sa arate ingrijit si frumos. Iar ochii sa fie vivace si preferabil de o culoare mai deschisa decat negru. Îmi plac niste solduri ceva mai late, feminine. Stil vestimentar nu foarte strident, simplu si drăguț, fara tocuri ca sa nu ma faca sa par pitic big grin

Cam atat, mai pot lasa de la mine, nu vreau sa cer mai mult decât ofer.

| Paul754880338 a răspuns:

Aveti grija baieti ce vorbiti si ce pretentii emiteti, ca exista si in randul fetelor aceialasi subiect pe ordinea de zi. Asta n-ar fi o problema. Insa devine o problema cand nu ai o oglinda in fata in momentul in care descrii cum ar trebui sa arate ea, ca si cu ai comanda o pizza la care topingul este gratuit.

| Green66 a răspuns:

Fizicul ca fizicul dar psihicul nu contează?
Iubita ideală ar trebui să nu fie agramată, să aibă în jur de 1.70 și să nu aibă breton laughing

| anonim_4396 explică (pentru Green66):

Psihicul (duoul personalitate supermișto și inteligență) este foarte important, desigur.

| KR0NSTADT a răspuns:

Exact cum arăta Jamie Lee Curtis în tinerețe.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Sunt de acord cu raspunsul tau. Ai preferinte (gusturi) elevate. big grin

| KR0NSTADT a răspuns (pentru corbulalbrosu):

big grin

| roach999 a răspuns:

1.50
si asa sa arate

https://www.aniplus-asia.com/news/uzaki-chan-anime-releases-third-pv/

sa ma lasati cu toate fetele 3D, anime e viata.
- semnat de marius, 24 ani, virgin gang CEO