| havefun a întrebat:

Cum as putea cuceri un baiat mai timid?:d astept cat mai multe raspunsuri! mersi anticipat! cel mai bun raspuns dau fundita :*

2 răspunsuri:
| floriyn10 a răspuns:

Cea mai simpla metoda prin care il dai gata e sa te duci frumusel la el, il pupi asa frumos pe obrajor si ii spui ca e un dulcehappy

| yonutz_1730 a răspuns:

Cum sa cuceresti un barbat asta-i simplu... sa spunem ca iti plc un baiat si vrei sal "cuceresti" pai vine asa
1 sa zicem ca in prima zi ii faci cu ochiu
2 a doua zii il saluti
3 a treia zii i spui salut cf?
4 a patra zii intrii in vb cu ell
5 a cincea ziii il intrebi daca te iubeste si vrea sa fie cuu tinetongue plss fundabig grin