| roby23 a întrebat:

Cum as putea cuceri o fata foarte timida? Si eu sunt timid...Cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Oare este un baiat pe lumea asta care sa nu aiba probleme cu cucerirea la virsta de adolescenta? Cam nu prea cred ca aveti sanse, deci cineva trebuie sa faca primul pas, fetele nu-s foarte timide ele se nasc vorbind la naiba. Poate e timida in privinta ta, acesta e un semn bun ca te place. Deci, trebuie sa vorbesti cu ea sa nu-ti fie frica, e om ca toti oamenii nu te va minca. Incearca pe internet dar atentie alege un subiect cit de cit interesant, nu pur si simplu "sal ce faci?" si "nimic askult muzica" si atit. Nu trebuie sa ii povestesti despre cosmos sau vo poveste, important e sa aveti un subiect de ambii cunoscut scoala, discoteca, de ce nu doarme la asa ora, Informeaza-te despre ea ce-i place ce nu-i place. Nu o pierde eu la fel am facut greseala ta pur si simplu am asteptat si nimic nu a venit de sus cind ea caatare era indragostita foc, si deja facuse primul pas.

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

With alcohl or drugs... Either way you both lose.

| NoChanceForUs a răspuns (pentru rutanklan):

Depinde,eu am reușit să cuceresc o tipă și beat și prost din fire.Replica folosită: „ e de la berea asta sau fața ta e cea mai frumoasă meduză de pe plajă?"

| Iordan_George_1996 a răspuns:

Foloseste urmatoarea repliicabig grinaca ai fi un muc m-as scobi mereu in nas baftalaughing))