| Lorely a întrebat:

Vreau sa imi spuneti cum as putea cuceri un baiat cu, care m-am vazut o singura data. Suntem si prieteni pe facebook, m-as gandi pentru inceput sa ne apropiem acolo, insa nu stiu cum. Astept sfaturile voasere, mersi anticipat.

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să socializezi cu el, altfel cum vrei să te apropii de el.

| Lorely explică (pentru Azµre):

Bun. Socializez, n-am nicio problema sa vorbesc cu el, nu sunt foarte emotiva insa, nu gasesc subiecte. sad

| Azµre a răspuns (pentru Lorely):

Hobby-uri vezi ce aveți în comun!

Răspuns utilizator avertizat
| Z6 a răspuns:

Comnteaza la pozele lui, da-i like-uri, da nu fi prea insistenta. risti sa te creada vreo obsedata.
Fii discreta, zambeste-i si saluta-l de cate ori ai ocazia. baga-te pe facebook in vorba cu el, intreaba-l cate ceva despre el, apoi toate vin de la sine!

| deeadeeudream a răspuns:

Sincer fi tu insati poarta-te dragut dar nu fi insistenta, baiatul s-ar putea sa te creada ciudata.bafta! sper ca te-am ajutat!