| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea o fata frumoasa sa se indragosteasca de mine adica e de treaba si... eu sunt glumet, de treaba, nu ma comport urat, si sunt gentalman

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Da, numai problema e ca sunt putine si frumoase si de treaba, la foarte multe li se urca in cap "frumusetea" aia a lor si deja viseaza baaani, masini, fite in cluburi si asa mai departe, poti fi tu cat de de treaba vrei... totusi si pentru astea exista leacul ala in care le bagi sub brat si le lovesti la inima, daca reusesti sa faci asta, o sa moara dupa tine happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai lipici!
Succes.
Pa, pa.

| Gdeni a răspuns:

Da. dc nu? numai sa nu fi tantalau (prost de gura)

| neutrino a răspuns:

Daca ai reusi sa fii gentleman si nu gentalman, ai putea avea ceva sanse.

| Azµre a răspuns:

Da poate, mai ales dacă i-ai da și o floare și i-ai spune cu ocazia că ești cea mai frumoasă fată.

| NoLiesJustLove a răspuns:

Da ai sanse

Răspuns utilizator avertizat
| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Pai nu toate sunt la fel...Dar da ar putea o fata frumosa sa se indragosteasca de tine.Si sa stii ca la unele fet le plac sa te compori frumos nu doar cu ea, ci si cu alte fete, adica sa iti bati joc de ele.Tu te comporti frumos si cu alte fete?

| Rockafellas a răspuns:

Orice fata se poate indragosti de orice baiat, in dragoste totul e posibil. Daca ai incredere in tine, esti ingrijit, ai simtul umorului, sti sa faci o fata sa se simta bine langa tine, etc, poti!
Bafta!

| MadRadiologist a răspuns:

Depinde daca e atrasa si fizic de tinehappy