| Casa a întrebat:

Salut.Cum as putea cucerii o fata de 14-15ani cu o situatie financiara nu chiar atat de buna?! s-i oare conteaza varsta pentru ca eu sunt cu 3-4 ani mai in varsta decat ea si ea?]

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna. Vorbeste cu ea! Subliniez ce a zis DarQueen, nu conteaza varsta sau banii. Conteaza sufletul.hee hee Daca e putin mai inchisa, nu te descuraja, incearca sa o intelegi si sa te apropii cat mai mult de ea, si nu-ti bate joc! Bafta:*

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Vârsta.nu contează, nici banii.
Dacă te place, te place așa cum ești. Dacă nu, atunci înseamnă că nu te merită.
Baftă multă! happy

| Deedeek a răspuns:

Cumpara-i un vibratorlaughing O cuceresti pe datalaughing

| BuriculReptilian a răspuns:

In primul rand aia e o "mica curva" daca vrea bani, nu conteaza varsta, pentru astfel de persoane nu se merita nici sa le zici "buna", al 2-lea rand nu cred ca esti cu 3-4 ani mai mare ca ea, daca aveai in jur de 18 ani erai destul de matur sa gandesti limpede chestia asta

| nothingmore a răspuns:

Daca te place va fi simplu.varsta nu conteaza... daca nu, o sa fie mai greu pentru ca fetele nu se lasa cu una cu doua,chiar daca ea nu are o situatie financiara chiar atat de buna, educatie are, sper sa fie asa cum vrei tu bafta!