| Vlad162 a întrebat:

Cum as putea posibil sa trec peste o despartire dureroasa de prietena mea? Ce as putea sa ma fac?

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Arunca-te cu o umbrela de pe bloc cand ploua, e singura solutie...

| JustmeV a răspuns:

Dai Timpului, putin Timp.

| AlexandraIleana a răspuns:

Ce ai putea sa faci? Pai da te cred cum te simti. Daca chiar nu te mai poti impaca cu fosta...solutia este timpul happy Trebuie sa faci orice numai sa nu te gandesti la ea (stiu este greu) dar esti barbat! Fi tu insuti! Poate ai norocul sa va impacati.Bine ar fi! Succes

| FlowerRoseRose a răspuns:

Pai in mod normal oamenii ca tine vor sa fie o perioada singuri sau incearca sa se impace cu iubita sa sau incearca sa gaseasca alta... sper ca te-am ajutat.
PS: ai putea sa te uiti la un film de groaza( asa uiti de toate) :-))

| KoropYulyan a răspuns:

Asculta B.U.G mafia si vezi ce spune si atunci iti va trece!