| Patrisweet a întrebat:

Cum as putea sa cucerescu un baiat cu multe fite pe cap? Adica nu stiu exact ce simt pentru el! Dar vreau sa vad parerea lui despre mine, si nu o sa o aflu decat daca ne apropiem mai tare! Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Bunabig grin.
Stiu cum e cu baietii de genul asta.fitze si daca zici o gluma, uita sa rada.si ma rog...Incearca sa cauti un subiect comun.de exempluthinking ii plac filmele! il intrebi:"heeei.ma plictisesc. poti te rog sa imi zici si mie un film fain?" el o sa iti zica unu. iar tu o sa ii zici "merciii.stii filmul thinking Easy A? e super tare." si asa o sa vorbiti.si ma rog.intelegi tuhappy
Trebuie sa te aproprii de el iar dupa aceia HATZZ! il prinzi in capcanadevillaughingsi il intrebi "cum mai e cu prietenaaa:S" si el o sa zica "care? ca nu am " sau daca are o sa zica "bine/rau" si asa aflii de la el multe.si il intrebi despre tine.despre voibatting eyelashes
Funda? SUCCEsS

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca are multe prostii in cap, te mai intereseaza parerea lui? Eu nu am nici un respect fata de astfel de persoane.

| piktor a răspuns:

Eu zic ca nu are mai mult de 12 ani, nu a tzukat niciodata si e disperata sa pupe si ea ceva anul asta thinking voi ce ziceti?laughing