| Pandicorn123 a întrebat:

imi place tare mult un baiat cu 3 ani mai mare decat mine si nu stiu cum sa fac ca sa aflu daca si el ma place, cum sa fac sa aflu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa il intrebi ce fel de fete ii plac, ce parere are despre tine sau ai putea sa pui o prietena sa il intrebe ce parere are despre tinehappy In niciun caz sa nu-l intrebi : Ma placi? Ca va fugi de tine! Baietilor nu le plac fetele care ii streseaza cu astfel de intrebari!

Bafta!happy

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Păi îi poţi propune să vă întâlniţi undeva şi acolo îl intrebi dacă simte ceva pentru tine. sau dacă cunoşti pe cineva care e prieten cu el pune-l pe acela să-l întrebe.

| IonelaNela97 a răspuns:

Din comportamentul lui va afla, adica cumse comporta cu tine si din privirea luiwinking. Sper ca te-am ajutat:]

| KoWalSky a răspuns:

Daca te intelegi cu el, il poti chema la o plimbare si cat timp stai pe banca il iei de mana, daca nu riposteaza te place, la mine merge totdeauna cu fetele big grin

| Murius a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si intreaba-lwinking

| lovelyta a răspuns:

Depinde. Poti sa o iei usor sa va imprieteniti mai intai, sau poti sa-i spui direct si asa e cel mai bine. Nu cred ca ai mai mult de 16 ani deci cand iti place de o persoana iti place cum arata mai intai, si apoi te imprietenesti cu ea. Nu poti sa fi cu cineva daca nu iti place cum arata doar se comporta frumos pentru ca sunt multe persoane care se coporta frumos si de aceea se numesc prieteni nu iubiti. La varsta asta conteaza mult aspectu fizic, deci baga-l in seama pe mess /facebook, si date la el, fai apropouri. Pana la urma daca face pe prostu spune-i ca il placi si intreaba-l daca vrea sa iesiti sa va cunoasteti. Chiar daca esti fata nu conteaza. Noi vrem sa fim egale cu baietii, atunci sa fim, adica sa facem si sacrificii cum ar fi sa facem noi primul pas. Succes :*