| georgiana37 a întrebat:

Am cunoscut cel mai dragut si gentil baiat. a fost dragoste la prima vedere. el tine la mine dar ca o amica.eu il iubesc mult.plang pentru el.nu stiu ce sa mai cred.ma simt stran nu stiu ce se intampla cu mine.ma ia in brate ma consoleaza, imi spune dulcegari,, eu sunt in italia, se comporta super cu mine, n-am cuvinte k sal descriu, dar vreau sa il fac satina si el la mine nu ca la o amica. ceva mai mult. k azi mi-a spus ca nu mai e mult pn o sa stam impreuna, pentru ca multe fete ma intreaba daca sunt impreuna cu el si el a spus ca ce ne trebuie mult? il iubesc cat n-am iubit vreun alt baiat. dati-mi un sfat ce sa fac sa ne apropiem si mai mult decat acum k eu as vrea sa fiu impreunaa cu el. el e un pic mai nebun dar si romantic pe langa. funda sad

2 răspunsuri:
| craniw a răspuns:

Daca tine la tine ca la o amica si nu te iubeste, de ce sa te muti la el? sau el la tine?
(care din doua?)

| georgiana37 explică (pentru craniw):

Nu ma refeream sa ma mut la el.ma refeream sa fim impreuna( cuplu) =) nu sa ma mut la el =)