| bubu1224 a întrebat:

Imi palce de o fata mai mica decat mine. are 16 ani. dar nu stiu ce sa fac pentru ca este o fata cu "fite" si de aceea va cer parerea, pentru ca nu vreau sa ma fac de ras.

Răspuns Câştigător
| DevilLife a răspuns:

Hmmm pai incearca sa o abordezi pentru ca orice fata isi are nasul si se poate schimba atunci cand iubeste...eu zic sa nu o iei direct, incearca sa vb cu ea, sa vezi ii zambesti si sa faci glume pe tema voastra ca cuplu ca sa vezi cum reactioneaza. daca accepta atunci abordeazo direct, daca nu...renunta

sper ca ti-am fost de folos

pa, pa!