| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat cu starea materiala mai scazuta decat a mea. Credeti ca ar sta cu mine numai pentru bani ca sa spun direct? Stiu ca suna cam stupid dar vreau sa aflu si parerea altor persoana. Va rog, ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Alina a răspuns:

Pai daca tu tii la el fii cu el si iti vei da seama pe parcursul relatiei daca e pe interes. Oricum tu nu ai acces la prea mutli bani si ar trebui sa platesti lucrurile tale, daca insa iti cere sa le platesti si pe ale lui, da-i papucii.

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

N-am auzit de baieti care sa stea cu o fata pentru banii ei!
Nu cred nici ca esti ataaat de bogata incat sa te vrea de sotie!

Daca nu iti cere bani si altele, atunci, zic eu, e ok!

| Bacemi a răspuns:

Sunt si baieti intretinuti dar mi-e greu sa cred ca un baiat ar sta cu o fata doar pentru bani. Se poate ca banii sa conteze dar daca ajung sa conteze probabil inseamna ca vrea ceva serios cu tine. Altfel nu ar avea de ce sa conteze. Doar nu platesti tu o iesire in oras. Ar trebui sa plateasca el sau eventual stabiliti de comun acord cum faceti. Fii sigur ca nimeni nu sta cu tine doar pentru bani. Trebuie sa il atragi cu ceva, sa ii placa de tine. Se poate ca banii sa fie parte din ce insemni pentru el dar nu insemni doar bani pentru un baiat.

| Dizzydizz a răspuns:

Zii ca numai ai bani intr-o zi.
Ca desi ai avut, acum au parintii datorii la banca, chestii
intreaba l parerea despre noua ta situatie materiala.
Doar asa vei putea vedea reactiile lui
Fa-te ca numai ai bani de buzunar si zii lui sa te imprumute.
Daca face figuri da i flit

| αndï a răspuns:

Baietii nu fac astea de obicei dar daca e un baiat modest si se abtine sa vrea ceva sau te roga sa mergi la un restaurant mai ieftin cand iesiti impreuna e un baiat ok
in schimb daca iti cere bani sa faca toate prostiile e mai rau ca o pitipoanca pe interese... nu te baga cu el daca face asta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer depinde si daca te iubeste sau nu!
Daca tot ti-e frica asa tare sa nu umble dupa banii tai nu arata ca ai asa multi bani fata de dansul!
Bye Bye!
Cu Drag Alice!