| Adolf8 a întrebat:

Cum as putea sa devin impotent? Cv medicament? In afara de steroizi?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O nicovală si un ciocan. Cel mai sigur tratament.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este aproape imposibil sa-ti realizezi "visul" deoarece ai putea obtine o astfel de performanta doar daca ai reusi sa-ti provoci intr-un interval de timp foarte scurt, o boala coronariana, cardiovasculara. Boala coronariana presupune afectarea peretelui coronarelor. Cauza cea mai comuna este ateroscleroza. Aceasta reprezinta cea mai frecventa cauza a bolii coronariene si inseamna depunerea de grasimi la nivelul peretelui vaselor sangvine. Sa intelegem ca te-ai saturat de sex? Nimic mai simplu de a-ti rezolva problemele, ai putea sa apelezi la serviciile doctorului Ciomu. laughing

| Adolf8 explică:

Mai bine iau steroizi.