| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

De unde as putea cumpara niste steroizi de calitate?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai ai cel putin 5-6 ani de antrenamnete + nutritie, pana sa ajungi TU la stero.

| Brehuescu_Horia_1977 explică (pentru Cosmin86):

Stai linistit ca am luat deja si stiu bazele nutritiei! Daca nu ma poti ajuta nu mai da raspunsuri aiurea! Nu te lua dupa poza, poza e de vreo 5 ani.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Brehuescu_Horia_1977):

Nu am zis nimic de poza, dar tu ai zis ca ai 17 ani. Deci corpul tau nici macar nu si-a terminat propria productie de testosteron (care creste de la an la an) si tu vrei sa interferezi cu ea.

p.s.: la 17 ani sa stii bazele nutritiei? come on, e buna gluma laughing

| Volsvagan70 a răspuns:

Nu baga prostiile alea in tine.
Lucreaza natural

| Ronea a răspuns:

Incearca pe http://www.steroidsmarket.com. Eu n-am avut probleme cu ei si transportul a fost destul de rapid. Trimit oriunde in europa din cate stiu. Bafta!