| Emryy a întrebat:

Cum as putea sa fac ca sa raman eu cu o colega la mine acasa sau la ea... pentru a intretine o relatie intima? Ca colegi vorbim dar nu prea facem teme deoarece e departe de mine. puteti sa-mi spuneti cum sa abordez situatia? Ma tenteaza de mult o relatie intima cu ea. dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu, o inviti la tine sa vedeti un film ceva? su inventei tu ii zici ca vrei sa te ajute la cevahappy
Si tine minte, mereu protejat.

| Emryy explică (pentru anonim_4396):

Multumesc...Stiu de treaba cu mereu protejat "Play Safe". Daca ma ajuti si cu ce trebuie sa fac si cand iti dau funda laughing Este pentru prima oara dar nu pot spune ca alta data nu am mai fost incercat dar am esuat.

1 răspuns: