| aragon18 a întrebat:

Cum as putea sa fac un baiat sa nu mai fie timid?straight face

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta m-am intrebat si eu cateodatastraight faceNu cred ca ai ce ii face.straight face
Fa tu primul pas spre el. Dupa aia el o sa se acomodeze cu tine si nu o sa mai fie timidwinkingAsta este singura calehappy
Mult succes!big grin

9 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Incearca sa te apropii de el si sa ii arati ca fetele nu "musca"winking Asa va capata mai multa incredere in tine.Nu uita, poate fi timid din cauza ca este un baiat mai sensibil...Incearca sa il iei cu incetisorul happy

| Encore a răspuns:

Ia-l de mana si pune-i mana lui pe sanii, fund si stiu tu unde si gata, daca ii e rusine ii zici in fata "pune ma mana ca te lovesc" laughing

| Guitarlove a răspuns:

Ofera`i incredere si prietenie ! Asa va prinde mai mult curaj ! straight face

| mioara a răspuns:

Fi tu cea care face primul pas.

| Alex >D a răspuns:

N-ai cum. daca el e timit trebuie sa fie celalat mai " infipt ".

| kayan a răspuns:

Da-l cu spray d'ala anti-timiditate...
...se gaseste in farmacii!

| Wisdom a răspuns:

I agree with encore laughing flash him laughing

| tinichea a răspuns:

U da l cu apa.

| PaRaZiTu a răspuns:

Ial tare spune-i ca daca nu te atinge il bati sau fa tu primul pas cel mai bine successlaughing