| MarYan00 a întrebat:

Sunt un baiat cam timid si ma insoresc f. repede cand vb cu fete sad. ce as putea face ca sa nu ma mai inrosesc? mersi mult happy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Ahh` dar sunt atat de draguti baietii ca tinelove struck.De ce vrei sa te schimbi?thinking Noua ne place cand va vedem cum va emotionati si va rusinatilove struckday dreaming. Eu zic sa fi tu insuti, nu trebuie sa te schimbi.happy

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ia-ti o masca pe fata pentru a nu se mai observa ca inrosestiwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pupa-le!

| juniper a răspuns:

Gandeste-te ca vorbesti cu un baiat cu par lung, cercei, cordeluta, zorzoane si fite rolling on the floorrolling on the floor si ca arata ca o fata laughing

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Poi cand vede ca tu rosesti vor sa te intimideze ...alearga 1km sa te aprinzi si cand te vei intalni cu ele vor stii dc esti rosu laughing glumeam...incearca sa fii asa mai nepasator sa nu dai impresia ca esti timid

| rozalia25 a răspuns:

Nu e nici o rusine sa rosesti, fetele se bucura ca sunt admirate, si ca te-au dat gata. Foloseste asta ca pe o arma de cucerire(pentru cine merita, evident!

| deeapirsuletz a răspuns:

UuUuyyy!`:Xmai exista si astfel de baieti?
hey fetele adora baieti mai sensibili ...chiar se emotioneaza si ele cand vad astfel de baieti... uite parerea mea e sa nu te schimbi o sa ai mai multe de castigat daca esti un baiat mai sensibil si dragut decat badarani aialove struck:*haide team poo0o0o0pat:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza in oglinda, vorbeste mai mult cu fata care crezi tu ca ii poti vorbi, daca ai rude fete poti vorbi cu ele pana te obisnuiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai inrosesti trebuie sa gindesti ca o fata e mai slaba si e mult mai emotionata ca tine... Emotivitatea este o caracteristica mai mult feminina,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la polul nord sa agati neveste de eschimosi, acolo nu mai ai probleme, e mai greu cu vorbitul ca s-ar putea sa-ti inghete buzele si nu mi-as face griji in privinta aventurilor de o noapte ca nici nu cred ca o vei mai gasi prin pantaloni.rolling on the floor laughing
Hai loveste-ma cu fundita aiabatting eyelasheshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca ca tocmai ai facut o serie de flotari si abdomene...si ca te pregatesti pentru inca cateva...nici nu o sa le vina sa creadawinking

| MarYan00 explică:

Ms all pentru. raspunsuri o sa incerc sa fac ce scrie prin ele
si cel cu polu nord... o sa ma interesesz cand e urmatoru zbor laughing rolling on the floor
mersi ink odatawinking

| anonimainvis a răspuns:

Da nu e nici o rusine noua ne place ....suntem admirate ...fii uh insuti