| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa cuceresc un baiat mai timid?

Răspuns Câştigător
| KaTaLyN a răspuns:

I-al mai usor.incearca sa t pui in pielea lui...cu alte cuvinte sa nu-l forteziwinking ii trebuie timp sa se akomodeze cu tine si apoi o sa fi destul de indraznet si vorbaretz tongue

3 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Afla ce ii place sa faca in timpul liber...si deschide un subiect de discutie pe tema asta. Pune`te bine cu vre`un prieten de`al lui...care te va ajuta.Acel prieten il va chema in oras la un suc... iar in locul lui vei aparea tubatting eyelashes. De acolo incolo... te descruci .nu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

usorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stiti ca nu e usor deloc, mai ales cand fosta lui prietena l-a ranit!straight face