| MartinAlabert a întrebat:

Cum as putea sa fiu zilnic fericita?
Eu ma simt fericita cand ma uit in oglinda si arat bine, dar nu mereu arat asa.
Sunt fericita cand ma simt copil, de aia vreau cu disperare sa ajung in disneyland.
Dar asta nu e permanent ftumusetea trece si banii de disneyland se duc.
Cum as putea sa fiu fericita?

Răspuns Câştigător
| kta1999 a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti la ziua de maine, la tot ce a fost rau pentru tine, trebuie sa treci mai departe peste orice lucru si iti vei face viata mai frumoasa.Pentru a te bucura de viata,trebuie sa faci mereu ceea ce iti place,ceea ce te face pe tine fericita si trebuie sa stai cu oameni cu care te simti tu cel mai bine,care te distrezi,petreci,ii ai la bine si la rau, trebuie sa fii mereu alaturi de acele persoane pentru ati face viata mai frumoasa.
In concluzie pentru a fi fericita, trebuie sa stai alaturi de persoanele dragi, sa calatoresti, sa faci tot ceea ce iti place.Mai poti fi fericita si daca iti intemeiezi o familie, aceasta poate sa iti aduca zi de zi numai bucurii.

2 răspunsuri:
| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Te cheama MartinAlbert...

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Esti cumva Trap? Daca da sunt interesat de tine.