| zambetfrumi a întrebat:

Cum ii atrag atentia unui baiat?

14 răspunsuri:
| AdevarulDoare a răspuns:

Fi tu si te va place asa cum esti. happy

| Mariuuuk a răspuns:

Pfoaaaaai,greu.Depinde aspectul fizic, caracterul, cat de usor abordabil e, trebuie sa fii atenta la toate astea si, ei bine, restul va veni de la sine. Funda?

| XxxOANAxxX a răspuns:

Pai... Mai intai poti incerca sa faci rost de facebook-ul lui, sa incepeti sa vorbiti, dupa va apropiati incet incet unul de altul. P.S.: sa nu ii trimiti bilete de genu te iubesc, etc. El te va evita

| zambetfrumi explică (pentru XxxOANAxxX):

Am facebook-ul lui

| zambetfrumi explică (pentru XxxOANAxxX):

Azi i-am trimis un bilet cu te iubesc

| Seminica a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el. Intreaba-i pe cei care ii sunt apropiati ce ii place si incearca sa il faci sa rada sa ii faci pe plac... Dar cel mai mult iti spun sa : Il cunosti mai bine si dupa un timp ii spui ce simti daca nu merge inseamna ca e un bou si nu stie ce pierdewinking

| AlexandraAlee01 a răspuns:

Poi. Vorbeste cu el pe facebook. Sau daca sunteti in aceeasi scoala incearca sa ii atragi atentia. Vorbeste despre chestiile care iti plac. De exemplu : muzica, desenul ( in general sa fie pasiunea ta ).

| zambetfrumi explică (pentru AlexandraAlee01):

Pai cum ii atrag atentia?

| zambetfrumi explică (pentru AlexandraAlee01):

Https://www.facebook.com/....../photo.php asta-i el. spuneti-mi daca e dragut

| zambetfrumi explică (pentru zambetfrumi):

Dar trebuie sa va logati pe facebook

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinSalamEnambarOne a răspuns:

Ii arati tatele