| Anonyyymus a întrebat:

Cum as putea sa-i spun prietenei mele ca vreau sa-i ofer sex oral?

Răspuns Câştigător
| corina8508 a răspuns:

De ce sa-i zici cand ii poti face o surpriza? de exemplu la urmatoarea ocazie prelungeste putin preludiul,incetinind lucrurile,sarutand-o peste tot iar daca vezi ca se relaxeaza, incearca sa cobori pana jos. daca exista comunicare intre voi, iti va zice pe loc daca nu-i place sau iti va spune dupa cum a fost. desi nu vad de ce nu ar accepta, incearca sa nu te grabesti si in nici un caz sa ii spui un lucru ca "eu ti-am facut tie, de ce nu imi faci si tu mie" asta o va face sa se simta folosita si santajata.mult noroc happy

8 răspunsuri:
| feefeee a răspuns:

Ai putea sa deschizi subiectul asta inainte de actul sexual sa vezi ce parere are prietena ta despre sexul oral,daca,dupa cele spuse de ea,crezi ca ar fi de acord, in timpul actului sexual, faci cum zice casu2winking

| kire a răspuns:

Crede-ma,asta vrea sa auda de la tine!winking

| toxicandy96 a răspuns (pentru kire):

Ew nu cred :dtongue

| Piinkyy a răspuns:

Hmm nu ii spune nimic.cand sunteti amandoi si va sarutati si.tu incerci sa o exciti...du-te cat mai jos si intarat.o un pic; p si daca sta si nu are nicio reactie urata...continua usor calm.si apoi te descurci ubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai putea vorbi cu ea despre sex si sa vezi ce parere are despre sexul oral. Daca ea nu are nimic impotriva,atunci o poti surprinde placut,inainte de actul sexual sau dupa cum doresti,dar de preferat in timpul preludiului. Dupa ce va sarutati,sunteti dezbracati, tu incepi sa cobori in jos sa o saruti pe tot corpul, si apoi ii oferi sexul oral.

| meinefritz a răspuns:

Draga mea, vreau sa duc balosul la neagra.

| euAndrada a răspuns:

Nu ii spui.

| casu2 a răspuns:

In timpul actului sexual. sau asa pur si simplu?happy daca in timpul actului. cand sta pe spate o saruti pe corp. mergand tot mai jos cu sarutariile. pana ajungi "acolo " big grin si daca va fi de acord te va lasa sa-ti faci treaba. iar daca nu te va trage in sus o.O bafta big grin