| Alexandra16_1055 a întrebat:

Cum as putea sa'i spun unui baiat ca imi place de el pe mess? ne cunoastem de mai demult... si in ultima vreme nu am mai vorbit tongue

2 răspunsuri:
| Nobodyy a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa fie pe mess? Gandeste-te ca daca ii spui face to face si te place si el va fi ceva magic si nu se va putea abtina sa nu iti spuna sau sa nu te sarute.Oricum. daca vrei pe mess poti sa il saluti, sa il intrebi ce mai face iar apoi ii spui ca vrei sa ii spui ca vrei sa ii zici ceva. Apoi ii spui ceva gen "uite eu chiar tin la tine.mai mult decat la un prieten" si bagi tu o poveste ca ti-a fost dor de el cat nu ati vorbit big grin Succes.~Yoni.

| asdasasasas a răspuns:

Pai spune-i`o direct "mah vezi ca te plac" fi directa si gata
sfat by MarijuanaLover™