| denisa1315 a întrebat:

Salut, am o mica problema... Imi place mult de tot un baiat, si as vrea sa-i spun asta...dar sunt foarte timida, lafel si el... Nu ne cunoastem de mult timp dar avem multe in comun si ne intelegem foarte bine...problema e ca in ultima vreme nu prea am mai vorbit. El spune ca vrea sa fie singur in liniste si ca nu are chef de vorba... As vrea totusi sa vorbesc cu el dar nu stiu ce...am vorbit aproape tot ce se putea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stii de ce vrei sa vorbesti cu el? eu credeam ca vrei sa afli motivul pentru care vrea sa fie singur in liniste. Consoleaza-l si vezi ce i s-a intamplat. Fi alaturi de el, nu trebuie neaparat sa ii spui ca il placi. Apropie-te de el, fi draguta cu el. Da si tu niste semnale, poate raspunsul lui va fi acelasi.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PRobabil trece printr-o perioada mai grea, mai depresiva si simte nevoia sa fie putin singur ca sa-si faca ordine-n ganduri. Mai lasa-l cateva zile apoi scrie-i, intreaba-l ce mai face si incearca sa-i fi alaturi in momentele astea grele. Va aprecia gestul si exista chiar sanse sa se indragosteasca de tine.
O zi frumoasa si succes!