| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun la o fata ca o plac sau cum sa ii cer numarul de telefon [sunt cam timid] [funda cel mai util raspuns ]

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Daca vrei sa ii spui direct, ia-ti inima in dinti, du-te la ea si spune-i "stii, te-am vazut de multe ori trecand, si m-am gandit ca esti o presoana draguta si de treba, ai vrea sa imi dai numarul de telefon pentru. a mai vorbi?", sau tot ceva de genul insa imi doream sa pun introducerea in evidentahee hee.

Sau ai putea sa il ceri pe emss tot cu o astfel de formulare.

| Dominicc a răspuns:

Ufff... imi e atat de greu sa raspund la intrebari de genu pentru ca nu va stiu varsta, nu o specificati...

Lasa-mi pe privat un mesaj si o sa incerc sa imi fac timp sa te ajut

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Mai bine no faci pe mess sau la telefon. ia-ti inima in dinti si sp c simti. poti sa ii sp f simplu c iti place de ea si daca iti impartaseste acelasi sentiment puteti avea o relatie frum impreuna. sper c te-am ajutatbig grin

| KellyK13M a răspuns:

Poi e simplu cand vorbesti cu ea ca si prieteni...ii ceri nr de tel apoi o poti intreba daca te place.

| WeedMan a răspuns:

La discoteca dansezi cu ea pentru un timp dupa care scoti telefonul formezi 07 si dupa ii dai ei telefonul in mana sa scrie numarul.Sau cand mai vorbiti fata in fata ii ceri pur si simplu numarul de telefon(fara emotii). Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe messlaughing
adica si eu is mai timid
incearca sa vb cu ea mai mult
si pana la urma o sa prinzi curaj, si o sa reusesti sa-i spui si o sa te combini cu ea si o sa traiti pana la adanc batraneti