| stefania_1130 a întrebat:

Daca el este timid...as putea sa ii spun in fata ca il plac?

8 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Si da si nu. Citi ani aveti fiecare?/ este si asta o pb. dar indiferent cit de timid este,... poate nu si doreste ceva mai mult decit o amicitie si atit.

| scootsie a răspuns:

De ce nu? Intr-o relatie, intotdeauna cineva trebuie sa preia initiativa...

| inna a răspuns:

What R U waiting for? :->

| FearNoEvil a răspuns:

Pai ce mai astepti?winking

| Pho3nix a răspuns:

DA... Daca el te place si este timid ii faci o MARE favoare sa faci tu primul pas. tongue

Succes.big grin

Succes.

| yourfriend_1956 a răspuns:

Incearca sa-l abordezi de ocolite ic caz ca si tu esti titmida

| domidoc a răspuns:

Evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, caci oricum nu ar intelege datorita timiditatii. rolling on the floor