| Lili455 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun prietenului meu ca vreau sa facem dragoste? Suntem de 1 an impreuna si in timpul asta am avut diferite jocuri! Eu nu am mai făcut asta pana acum si acum ma sunt pregătită! Deci ma puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| Xdreaper21 a răspuns:

Ha sa ne **** pana acum nu am avut curaj
Ce e asa de greu? Daca te refuza e idiot in ***

Răspuns Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu doresti ca tu sa fii cea care initiaza actul sexual in mod direct, in acel caz un petting ''nevinovat'' in mod treptat se poate transforma intr-un act sexual veritabil...premeditat. Poti fi sigura ca va accepta jocul tau. Asta in cazul in care NU ai ''curajul'' de a-i spune in fata in mod direct ca esti pregatita si doresti sa fii dezvirginata. Succes!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Discuta cu el si spune-i ca esti pregatita sa faci sex cu el.

| gheorghe699 a răspuns:

El stie? da-i de inteles prin gesturi, daca nu vrei sa-i spui prin viu grai ..cand va jucati cum spui, atingei penisul ca din greseala, mangaiel, ..etc,stii tu?

| crystynamarya2000 a răspuns:

Pai ii spui ca iti doresti sa faci dragoste cu el, si pana acum nu ai fost pregatita dar acum esti.

| crystynamarya2000 a răspuns:

Pai ii spui ca vrei sa faci dragoste cu el pentru pana acum nu te-ai simtit pregatita, si acum esti pregatita pentru pasul urmator in relatia voastra.

| raMLesS a răspuns (pentru crystynamarya2000):

Imi place ursul acela din poza ta, tu l-ai pus acolo? Genial, mersi de ideewinking happy