| sunshine_1588 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unei fete daca vrea sa fim impreuna?
"Cred ca ne cunoastem destul de bine, vrei sa fim impreuna?" e bun sau
nu prea? cea mai buna intrebare fundita :*
ps:fara misto si fara glume!

Răspuns Câştigător
| agent007 a răspuns:

Expresia ta e destul de buna, dar ai grija ca eu ma cunosteam ft ft bine cu o fata si ei ii placea de mine si mie de ea si raspunsul ei a fost foarte dezamagitor.
il legatura cu expresia o poti folosi pe a ta sau poti sa ii spui simplu daca vrea sa fie cu tine. orice expresie ai folosi daca e sa accepte accepta oricum

2 răspunsuri:
| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Trebuie mai intai sa vezi daca si ei ii place de tine. Nu poti sa ii spui asa direct se va simti prost sau prin vrajeli hei fata vrei sa ne combinam la o cartelalaughing. Daca si ei ii place de tine o poti invita la un suc, in parc sau in locuri in care sa fii cat mai aproape de ea si sa incerci sa o saruti daca accepta poate veti fi impreuna. Sau poti sa ii spui tu ca iti place de ea si vezi ce spune, totul vine de la sinebig grin

| albina a răspuns:

Spune-i: Hey, iti place de mine? Ai grija ce raspunzi ca s-ar putea sa te combini.
Merge sigur!