| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa-i spun fostului prieten ca sa ma impac cu el pentru ca tin la el dar nu stiu ce simte el pentru mine? As vrea sa-i spun ceva pe mess sa bat un apropo ceva, ne-am despartit pentru ca nu i-a convenit ca a aflat lumea ca suntem impreuna de la sora unei fete careia i-am spun ca sunt cu el si ca e secret sa nu spuna dar ea a spus.Peste 2 zile e ziua mea si nu vreau cadouri il vreau pe el vreau sa ma impac cu el deoarece il iubesc mult si el a fost cel care m-a dezvirginathappy. Multumesc si fara misto-uri

4 răspunsuri:
| ionut1369 a răspuns:

Nu mi se pare un motiv de despartire asta.Intra si tu pe el pe mess si ii zici cam direct."mi-e dor de noi,x(cum ii zici tu lui), stiu ca nu a fost corect din partea mea sa...(ce ai facut tu), dar eu te iubesc si stiu ca merit sansa sa ti-o dovedesc"

| AlessiaRebecca a răspuns:

Hai sa iti zic ceva. el si-a atins scopul, adica acela de a te dezvirgina, nu mai contezi pentru el, te`ai lasat prea usor.asa is baietii!

| rolly3342 a răspuns:

Imi pare rau sa aud asta ionella...trist.de ce nu voia sa stie lumea ca sunteti impreuna.(?).imi pare cam tampit baiatul ala, sa fie cu tine, dar sa nu stie nimeni.doar nu ii era rusine...sau.o oricum barbatii sunt porci de multe ori.

| rolly3342 a răspuns:

Dianna raluka, no toti sunt asa, crede-ma.nu fac exceptie dar nu sunt deloc asa...mai sunt nesimtit cateodata, dar nu pot sa fac ce a facut prietenul ei,