| anaioana10 a întrebat:

Cum as putea sa il excit la maxim? Fiind afara sa l fac sa ma duca acasa la ellaughingStiti voi.Ce sa ii spun cum sa il ating cum sa il sarut etc.Fara raspunsuri rautacioase. Funda app am 18 ani

Răspuns Câştigător
| Briannaa12 a răspuns:

Bună! Contează doua lucruri : cât de sexy arati tu și ce ii faci în momentul ăla. Asa ca mai întâi asigura te ca arati foarte provocator, te poți machia puțin mai mult, dar fără ruj (sfătuiesc fără ruj pentru ca dacă e mat și rezistent la transfer buzele sunt cam uscate și nu se mai simt asa bine și dacă e hidratant se ia pe pielea băiatului, deci mai bine te dai cu un balsam de buze ca să te asiguri ca le ai moi și bune de pupat). Recomand sa insiști pe zona ochilor, poți folosi un creion negru de ochi și un fard intr o culoare sexy (gen gri, maro sau mov închis), dar nu în exces, ci doar cât să îți pună în evidență privirea, astfel încât ochii tai sa devina hipnotici pentru el și sa se gândească cât de mișto ar fi sa faceți sex și sa l privești cu ochii ăia. Încearcă sa te uiți la el cu poftă, sa l sorbi din priviri, va observa asta și se va excita. Poți face contact vizual des, poți sa te oprești câteva secunde cu privirea pe gatul lui, pe pieptul lui, buzele lui, uita te la el ca și cum ai vrea sa îl mănânci laughing. Bun, asta a fost cu ochii. Apoi părul : lasă l desprins, cică parul prins le transmite bărbaților inconstient ideea ca ești indisponibila din punct de vedere sexual. Cu alte cuvinte, dacă vrei sa atragi un tip, lasă parul desprins. Acuma accesoriile și vestimentația: nu exagera cu bijuteriile. Iti poti pune o pereche frumoasa de cercei din ăia mai lungi care atârnă puțin pentru ca te fac sa arăți mai feminina. Cat despre haine, ai doua variante, în funcție de ce parte a corpului tău consideri ca arata mai bine, sâni sau picioare+fund. Dacă ai sâni mișto, pune ti decolteu sau du te fără sutien. Dacă ai fund și picioare ca lumea, pune ti o fusta foarte scurta, pana la fund și eventual ciorapi din aia lungi cu banda de dantela sus care se vede când stai jos pentru ca se ridica fusta și îl vei înnebuni. Recomand varianta asta din urma, e mai excitanta decât aia cu sanii. Da, știu ca sună cam vulgar, dar o data trăiești și o data vrei și tu niște distracție, deci n are nimic dacă exagerezi un pic cu hainele. Da te cu crema de corp și parfum neapărat, ia un parfum din ăla cu note picante și dulci ca să i trezești băiatului toate simțurile. Si atenție la poziția corpului: stai cu spatele drept, pieptul înainte și funduletul puțin înapoi (puțin, nu mult, ca să n arati ca o rățușcă laughing) ). Dacă stai jos pe o banca ceva pune te picior peste picior, poți face gesturi gen sa ti mai musti buzele din când în când aparent inofensiv... O mica perioada nu l atinge, lasa l sa te admire ca să crească tensiunea dintre voi și abia apoi poți sa începi cu pipaieli și pupături. Săruta l pe gura, pe gat, mangaie l pe piept, roagă l sa te ia în brate sub pretextul ca ti e frig, atinge l "accidental" pe penis, pune te în poala lui, trece ți unghiile pe bratele lui (gen zgarie l ușor), mangaie l prin păr, încerca să te apleci în fața lui făcându te ca iei ceva de pe jos astfel încât sa ti se vadă chiloțeii... (nu te speria ca vad alți trecători ca ar fi o chestiune de o secunda, va trece neobservata). Nu va rezista dacă vei arăta atât de sexy și îl vei atinge și săruta asa mult. Ii vei oferi niște imagini și senzații care îl vor face sa si dorească sa meargă cu tine acasă. A, și puteți consuma împreună chestii afrodiziace (care cresc excitatia). Dacă mergeți la o terasa încalzita, puteți bea puțin vin, alcoolul creste cheful de sex, dar ai grija sa nu fie prea mult, ca are efectul opus : dacă băiatul de imbata nu mai are erecție. Deci puțin. Gen un pahar maximum doua. Dacă sunteți intr-un parc sau altundeva, poți lua niște ciocolata amăruie si sa i propui sa o împărțiți, ca și aia excita. Vezi? Ma gândesc la toate detaliile laughing. Dacă totuși e prea timid și n are curaj sa spună ca vine la tine, fii tu mai tupeista și întreabă l dacă vreți sa vedeți un film (va fi incantat de propunere). Bafta! Sper ca ti am fost de ajutor.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Anuntal ca vrei sa primesti muschiul fierbinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarutal senzual, și pune i mana pe picior aproape de zona intima asa discret și insistent. Ii poți spune ca nu mai merge apa la dus și ca ai vrea sa faci baie la el, o sa își de a seama ce insinuezi dacă nu e retardat, dar asta după ce faci ce am zis eu, trebuie sa îl inciti puțin.

| bogdanmanevra a răspuns:

Cumpara-i fifa 22 champions cand apare pre-order-ul ceva mai excitant de atat te rog sa ma crezi ca nu se poate

| youngbabyclorox a răspuns:

Spune-i chestii dragute la ureche
zambeste-i
contact vizual