| sopranaCadaverica a întrebat:

Cum fac un barbat sa se simta dorit? Intr-un mod sexual (dar fara sa fim dezbracati sau sa il ating exact in zona ...stiti voi.)
Fara raspunsuri rautacioase! Mersi

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să fii ceva mai specifică - în ce context? până unde ai vrea să mergi / respectiv el?

| sopranaCadaverica explică (pentru mihai69):

De exemplu, la sfarsitul unei intalniri… Cand mergem spre casa. Dar fara sa fie atat de ''evident'' incat sa se autoinvite. laughing

| mihai69 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Hmmm... iar prin „întâlnire" să nțelegem că ați fost la un film și un suc, da?
Păi atunci simplul fapt de a merge cu el de braț spre casă ar fi un gest care denotă apreciere și încredere. Iar dacă din „întâmplare" sânul tău ar fi atins din când în când de brațul său, s-ar putea chiar să priceapă unde bați. Iar partea cu „autoinvitația"... și asta depinde. Poate își dă seama că e dorit și depășește și acest prag.

| doctorandus a răspuns:

Depinde de nivelul lui intelectual, depinde de nivelul tau intelectual, etc.

| sopranaCadaverica explică (pentru doctorandus):

Interesanta asta. Pai dezvolta putin, ce legatura ar avea nivelul intelectual? Si ce inseamna nivel intelectual? Cum il ierarhizezi? Ca nu-s vreo Aslan si nici el vreun Pascal.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă nu vrei sex, te sfătuiesc să nu îl provoci. Că nu o să fie deloc plăcut pentru el.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Saruta-l pe gat