| 10051989 a întrebat:

Cum as putea sa imi excit iubitul la maxim? Si va rog vreau raspunsuri f serioase

5 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Pai ceva care sa ramana impresionat dupa parerea mea este sai faci un sex oral fara ca el sa se astepte fara sa discuti cu el adica treci a treaba! acum tu poti spune ca eu sunt vulgar nesimtit dar majoritatea baietilor adora sexul oral si il considera ceva foarte excitant...e o idee nu te simti jignita si oricum iti urez multa bafta in ceea ce vrei sa faci

| zNCrys a răspuns:

Saruturi pe spate,pe gat, muscaturi de urechi, si restul imaginatie.Depinde de la baiat la baiat, nu este o regula anume.

| 10051989 explică (pentru zNCrys):

Multumesc dar am nevoie de ajutor vreau sa excit prin telefon crying ajutor plz

| cookie93 a răspuns:

Poti incepe cu sarutari tandre pe gatwinking si cu atingeri peste tot...nu trebuie neaparat daca vor zice ceilalti sa sari peste el si sa il ****. zonele sensibile la ei sunt gatu si la urechehappy. poti incerca.

bafta