| Pisicutza7 a întrebat:

Cum as putea sa il fac pe prietenul meu sa ma iubeasca ca la inceput? avem un an jum. sh simt ca isi pierde dragostea pentru mine. cum as putea sa il impresionez?sad

Răspuns Câştigător
| Buricupamantului a răspuns:

Dragostea nu se pierde doar ca uneori intervine obisnuinta. Daca tii inca la el si crezi ca merita incearca sa mai schimbi unele lucruri in viata voastra comunca. Incearca sa va vedeti pentru o perioada mai rar dar sa ii spui in fiecare seara ca iti e dor de el. Incearca sa-l faci sa simta cat de importanta esti in viata lui si ca are nevoie de tine. Poti din cand in cand sa-l mai antrenezi intr-o sesiune de amintiri, intinsi pe iarba, ca tot vine primavara, rememorati primul vostru sarut sau momentul in care v-ati vazut prima oara. Mult succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu el lucrurile clar. Si vedeti voi ce faceti. Bafta

| dayanalove12 a răspuns:

Pai si eu sunt in aceeasi stare ca tine. dragostea nu se pierde doar ca uneori intervine obisnuinta. dupa parerea mea ar trebui sa vorbesti cu el.intreaba-l ce s-a intamplat.si incearca sa reglezi lucrurile intre voi 2. aaaaaaaa, si am uitat ceva.incearca sa stai mai mult timp cu el, sa glumesti cu el, ceva de genu. spune-i mereu cat de mult il iubesti.si incearca sa faci in asa fel incat sa ii arati ca tu esti importanta in viata lui.succes.

| grafa a răspuns:

Va despartiti si o luati de la inceput.

| laur12 a răspuns:

Poarta-te mai frumos cu el o vreme, fa-l sa se simta bine nu neaparat sa te culci cu el...iar dupa trateaza-l si tu cu indiferenta si ai sa vezi cum vine la tinewinking bafta

| Claudia_9063 a răspuns:

Sfatul meu este sa ii faci pe plac...Ma refer la faptul ca daca sunteti de 1 an jumate impreuna, trebuie sa stii ce sa ii placa lui cel mai mult.Nu insista asupra faptului sa-i faci pe plac tot timpul, deoarace se poate obisnui prost. Mult succes!:*