| Sfinnx a întrebat:

Nu stiu cum... dar am inceput sa ma indepartez de prietenul meu.Ce as putea face sa ma apropii mai mult de el? Simt ca se raceste dragostea fata de el si vreau sa il iubesc la fel ca inainte.Nu vreau sa il pierd
[Mentionez ca suntem de 7 luni impreuna si e o relatie la distanta.El se comporta la fel de frumos cu mine]

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In dragoste nu iti impui:vreau sa il iubesc, nu vreau sa-l pierd! In dragoste nu exista reguli, nu exista ambitii!

| suffarstar a răspuns:

E greu.Trebuie sa petreceti timp impreuna, relatile la distanta trebuie intretinute, faceti cumva sa va vedeti.
Trimite-i mesaje frumoase, si vorbiti mult la telefon ca sa ii auzi vocea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Poate te-ai plictisit, a intervenit monotonia între voi.
Poate e cazul să faci schimbări.
Te pup!

| CherNadya a răspuns:

STiu exact cum e....relatiile la distanta te fac sa te simti asa.Simti ca parca nu te mai atrage ca inainte si ca nu-ti mai trece nici un fior cand iti vorbeste frumos nu? Stiu exact cum e! Trebui doar sa va revedeti si totul se va schimba, faceti cumva sa va revedeti sa va spuneti din nou ce simtiti fata in fata.Asa o sa va refaceti relatie, crede-ma ce spun! O seara buna, ai grija de relatia voastra!

| Angelaaa a răspuns:

E greu, daca incepi asa fii sigura ca se termina. Chiar daca vrei sa-l iubesti nu poti, nu iti vine deci clar nu e iubire. Mai bine ai lasa totul asa cum e...cu cat o lungesti mai mult cu atat e mai greu si timp risipit degeaba.