| alexa19 a întrebat:

Cum as putea sa il uit pe fostul prieten cand il vad zilnic(sta fata in fata cu blocul meu)? cand toate locurile imi aminteste de el, de noisad. Parculetul de langa bloc unde mergeam cu el, bancuta din spatele blocului meu unde mai mereu stateam acolo cu elsad, in bloc la mine unde stateam cand ploua, si tot in bloc la mine unde a pus punct relatiei noastresad, de fiecare data cand ies afara imi amintesc de acele momente:-

Răspuns Câştigător
| Harumiiii a răspuns:

Simplu. Evita sa te mai "gandeste" la toate "locurile care iti aminteste de el".happy

3 răspunsuri:
| D0zzz a răspuns:

E greu si stiu ce simti. Dar incearca sa iti faci un alt prieten. Este una dintre cele mai bune modalitati sa uiti de suparare. Sau iesi mai mult cu prietenele, nu te mai gandi la el. happy Sunt multi baieti pe lume, stay chill, nu vei ramane singura.

| alexa19 explică:

Nu sa luat toata intrebarea...cand ne intalnim pe afara ne dam dpar un simplu"buna" si atat.
Cum sa il uit cand totul imi aminteste de el, de noisad?

| GinaGina a răspuns:

Săa nu te gandesti sa cunosti pe altcineva acum...ai nevoie de timp, de odihna, de de mult timp de gandire...o sa fii ok dar trebuie sa treaca ceva timp, timpul le rezolva pe toate