| andreea_4577 a întrebat:

Doamne vreau sa il uitcrying numai suport durerea astasadnu imi revin, imi lipseste din ce in ce mai multsad.
El a pus punct relatiei noastre de 4 luni pentru ca a spus ca nu crede ca ne potrivimcrying(de atunci nu imi mai revinsad.
Stam si pe aceeasi strada, il vad zilnic, orice loc imi aminteste de el, parculetu de langa bloc unde mergeam noi mereu, banca din spatele blocului unde stateamcrying, mai ales cand era frig s-au ploua stateam in scara la minecrying(totul imi aminteste de elcrying, cand ieseam afara si ne intalneamcrying doamne...crying(
Ce sa facsad cum sa il uitcrying cand il vad zilnic si orice loc imi aminteste de el?sad

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Daca te gandesti tot timpu la el normal ca nu o sa l uiti asa niciodata... daca el ti a spus ca nu va potriviti atunci oare merita sa plangi dupa el? viata merge inainte si asa e scurta, traieste o nu o irosi plangand dupa cineva care e indiferent sentimentelor tale