| Eli2000 a întrebat:

Cum as putea sa ma masturbez?
P.s. Sunt fata

Răspuns Câştigător
| GoddessMaui a răspuns:

Uhhhhh :X hai la mine, iti arat toate metodele posibile si imposibile.

15 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O banana + un prezervativ! cel mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati experti... si daca-i intrebi daca le ofera partenerelor macar un orgasm pe sesiune, incep sa dea din cot in colt.
Eli2000 - un semnde maturitate din partea ta ar fi sa intrebi pe privat vreo fata mai mare putin. Apoi daca nu ai invatat cum, inseamna ca nu iti cunosti corpul si nu de masturbare ai nevoie, ci trebuie sa te iubesti pe tine insuti si abia apoi sa iti daruiesti placere.

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Daca esti fata, simplu. Te mangai la pasarica (sa nu folosesc alt termen mai urat) cu degetele, initial pe afara, apoi poti sa introdci si inauntru un deget, sau mai multe daca chiar simti nevoia.

Totodata, nu uita de sanisori, si ei fac parte din organele tale sexuale, ce merita atentie.

| altrix a răspuns:

Nu e nevoie. laughing pm me laughing

| CeInteleptul a răspuns:

Cum?
scrie pe net
masturbare la femei si sunt sigur ca vei gasi numeroase informatii acolo.

ori te joci cu ea
ori te joci cu ea in tine

depine de tine...

| lavinutsa a răspuns:

Cu un facaletz

| oblivion95 a răspuns:

Excita-te uitandu-te la filme porno sau la ce iti place tie si apoi totul o sa vina de la sinehappy ...acuma depinde daca vrei cu/fara penetrare...multe moduribig grin ramane la alegerea ta practic

| alexselectronics a răspuns:

O bujie.

| Loose a răspuns:

Baga-ti si tu in cur ceva mare. Uite o sticla de vin sau o ceapa ar fi excelenta.

| Rusu_Valentin_1992 a răspuns:

E simplu! Am vazut destule fete facand asta, Cautama pe mess: valentinrusu21

| Rusu_Valentin_1992 a răspuns:

Cauta pe net

| regele44 a răspuns:

Cel mai simplu cu mana sau suna un prieten pe care il simpatizezi.