| adrian_4657 a întrebat:

Cum as putea sa o recuceresc? Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Solutie extrema, dupa ce le-ai incercat deja pe toate - tatuiaza-ti numele ei undeva pe corpul tau.

identitate
| identitate a răspuns:

Intai de toate, trebuie sa te gandesti daca ai "cucerit-o" prima oara, ca sa vezi daca trebuie sa o recuceresti sau sa o cuceresti.
In al doilea rand e imposibil sa-ti spunem ceva daca nu ne dai detalii cu trecutul relatiei voastre si cu greselile tale. Dar avand in vedere ca pui intrebarea asa, ti-as spune ca e clar ca nu ai cucerit-o niciodata si nici nu ai nici o sansa sa faci asa ceva. Poti doar sa profiti daca una o sa capituleze(o sa se predea) fara "lupta".big grin

| Dizzydizz a răspuns:

Sa fii tu insuti
te prefaci acum cu ea ca esti bun si dragastos dar odata tot trebuie sa iti arati adevarata fata
Convinge-o ca o sa te schimbi[asta daca comportamentul tau a determinat-o sa te lase]

| diana22 a răspuns:

Daca ai zis sa o recuceresti, inseamna ca tu ai gresit, ca detalii nu ai dat, deci dau cu presupusul.pai de exemplu gandeste-te ce nu ii placea cand erati impreuna si vei face exact opusul. te duci la ea, si ii ceri o sansa.bineinteles intr-un mod foarte frumos.cu siguranta va fi ceva care sa ii atraga atentie, deci gandeste-te bine

| bliss2005 a răspuns:

Buna, pai in primul rand depinde de ce s-a intamplat intre voi, tu ai parasit-o? daca da care a fost motivul?